DomůBydleníJak si zútulnit byt v zimě? Využijte teplo domova v zimních měsících

Jak si zútulnit byt v zimě? Využijte teplo domova v zimních měsících

Skoro se stmívá, dny jsou stále chladnější a večery delší. Být doma není nikdy tak příjemné, jako během zimních měsíců. A právě to je chvíle, kdy toužíme svůj byt zútulnit. Pokud se zrovna nechcete pouštět do vážnější renovace svého obydlí, ale přejete si drobnou změnu, sáhněte po maličkostech, které vám pomohou cítit se doma ještě příjemněji.

Deky, přikrývky a polštáře
„Zababušit“ se do teplé deky a číst knihu je snad nejpříjemnějším zimním relaxem. Deky a přikrývky jsou v této sezóně většinou v neutrálních a chladných barvách, to ovšem nic nemění na tom, jak teplo vám pod nimi bude. Zajímavým trendem, který se drží již druhou sezónu, je využívání umělých kožešin.

Svíčky a světélka
Nemusí jít o vysloveně vánoční osvětlení. Svíčky, svícny a světélka vám mohou zpříjemňovat domov během celých měsíců, ve kterých nám chybí trochu světla. Kromě nestárnoucích svíček si svou popularitu vydobíjí i LED světla. Z motivů se nejvýrazněji prosazují domečky a retro lampy.

Šálky a čajníky
Šálek teplého čaje je v podstatě synonymem zimní pohody. Šálky, čajníky a čajové servisy jsou dnes hravé, barevné a často se v nich objevují zvířecí motivy či retro dekor.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články