DomůRady a TipyTři způsoby, jak vnést do interiéru anglickou eleganci

Tři způsoby, jak vnést do interiéru anglickou eleganci

Bydlení ve stylu glamour je úcta k čistotě tvarů a chvála dokonalosti. Je jiný, půvabný, přitažlivý a okouzlující zároveň. Tento styl dokonale ladí s anglickým prostředím a vkusem. Anglie je typická deštivým počasím, černým čajem s mlékem, klidem a kombinací drsného s elegantním.

Chcete-li bydlet ve stylu londýnského glamour, odhalte všechny jeho vlastnosti. Vytvořte v interiéru drsné pozadí odhalením starých zdí a cihel a postavte před ně luxusní nábytek ze sametu či kůže.

Anglie je masivní, výrazná, ale zároveň jejím stylem není příliš vyčuhovat. Spíše okouzlit svou schopností držet se v pozadí.

Tmavý nábytek
Využijte sedací nábytek v tmavých barvách jako royal blue či hořčicová. Tmavší odstíny stěn a nábytku jsou vítány, vytvářejí dokonalé kontrasty s jednoduššími světlejšími prvky.

Masivní plochy, jako jsou podlaha či zbývající stěny, jakož i strop však ponechte světlejší, abyste prostor opticky nezmenšovali.

Kov
Přestože může anglická elegance působit temně, je zároveň komfortní. Prostory odlehčíte kovovými doplňky s mosazi či zlata.

Těžké materiály
Velkolepé solitéry, hustě tkané závěsy, deky, přikrývky na postel, masivní tmavé dřeviny a tapety s květinovými a zvířecími motivy jsou to, co tento anglický styl potřebuje.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články