DomůInteriérPlameňáci a palmové listy ovládnou i váš byt.

Plameňáci a palmové listy ovládnou i váš byt.

Není překvapením, že právě na jaře toužíme po změnách. Svěží interiér s netradičními detaily může být jednou z nich.

Nejnovější bytové trendy směřují k neokoukané exotice. Poznejte tři způsoby, jak do svého příbytku vpustit stylovou a hravou svěžest.

Exotické rostliny oživí i tmavý byt
Velkým hitem jsou palmové listy, kaktusy, ale také barevná exploze rozkvetlých květů. Rostlinné vzory můžete využít ke zpestření stěn, ať už jako dominantní tapety nebo jako menší a decentnější obrázky.

Zejména tmavým místnostem dodají výraznou potřebnou svěžest. Exotické rostliny ozvláštní váš prostor i na polštářích a ložním prádle nebo jako vzory na porcelánu.

Exotické ptáky pro odvážné a hravé
Pokud toužíte dodat vašemu interiéru hravost, pestrost a nebojíte se experimentovat, můžete do svého bytu vpustit ptáky. Pokud už ne skutečné, pak alespoň v dekorativní podobě.

Zářivé plameňáci a papoušci doslova zaplavují dekorační textil, ale bát se nemusíte ani sošek a soch v životní velikosti.

Mořský svět je oázou klidu a kreativity
Korálu se říká také mořský les. Jedinečná barevná směs červené, růžové a oranžové se osvědčí téměř v každém stylu.

Můžete se rozhodnout pro „total look“ a vybrat si nábytek a dekorace v různých odstínech korálové barvy, ale pokud dáváte přednost jemné přeměně interiéru, k dispozici máte tuto sezónu spoustu doplňků.

Obdivovat můžete obrazy korálů či dokonce lampu v jeho tvaru. Příjemnou a klidnou atmosféru si umíte v bytě vyčarovat také díky dekoraci s rybami a námořnickými motivy.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články