DomůInteriérNábytek na míru nemusí stát majlant. Víte, kde se po něm poohlédnout?

Nábytek na míru nemusí stát majlant. Víte, kde se po něm poohlédnout?

Spousta z nás zařizuje již částečně vybavené místnosti, do nichž potřebuje umístit lépe vyhovující skříň, chce vměstnat užší vitrínu nebo naopak do rohu postavit větší lavici, na kterou usedne i velký počet strávníků, když přijedou na chalupu všechna vnoučata. I ti, kteří mají podkrovní místnosti, mohou do prostoru se skoseným stropem potřebovat skříň, police nebo jiný nábytek na míru. Výbornou možností, kde se na nábytek z masivu na míru, ale i ten běžných rozměrů podívat, je e-shop nabytek-z-masivu.cz.

Vitríny, které zdobí i skvěle slouží

Do mnoha místností v rodinných domech, bytech i na venkovských chalupách můžeme umístit vitríny na míru. Prostorná, krásná, výborně ladící s mnoha styly, je např. vitrína z masivu Bianca Espana, která má čtyři prosklená dveřní křídla, je vysoká, stojí na jednoduchých nožkách a i díky nenápadným úchytům pasuje takřka kdekoli. Do polic, které se nachází uvnitř, lze umístit vše, co potřebujete a chcete, aby bylo vidět, nad čím se budete kdykoli moci kochat a dávat na odiv návštěvě. Ideální je pro milovníky knih, sběratele, modeláře, také ty, kteří se baví nebo živí ručními pracemi a své zdařilé výtvory si chtějí dle svého vkusu vystavit.

Podobná je vitrína z masivu 38, ale kromě prosklené části má i dva šuplíky. Krásně působí bílá vitrína z masivu Toskania Vesta s vrchní a spodní částí v přírodním provedení. Přírodně – bílá kombinace nábytku je velmi hezká a trendy, váš interiér oživí a tak, jako i jiný nábytek z masivu, příjemně zútulní.

Lavice pro malý i velký počet obyvatel domu

Také lavice na míru, o kterých už jsme mluvili, vám e-shop nabízí v mnoha variantách. Vyberou si jak ti, kteří chtějí elegantní a ladný nábytek, tak ti, kteří chtějí zdobenější modely nebo nábytek surový a strohý v tzv. nordic stylu.

Nechybí ani pevné, stabilní a odolné jídelní stoly, krásné konferenční stolky, nejrůzněji řešené komody nebo třeba police, z nichž si vyberete i do pracovny a studentského pokoje. K výrobě je použitý vždy jen nejlepší masiv a výroba probíhá pečlivě, odborně. Jde o velmi kvalitní nábytek z masivu, na který budete pyšní, a který vám bude sloužit desítky let.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články